Juventus, Petrachiho lehkomyslnost podnítí senzační hypotézu

ANKETA - Juventus: Kdo po Allegrim?

Nejen Allegri v diskusi. Odrazy v široké škále Juventus zapojit další řídící osoby. Výsledkový propad týmu Juventusu rozhodně není letošní novinkou. Po roce 2020 mistrovství Juve hned v kvalifikaci obsadil dvě užitečná čtvrtá místa Liga mistrů, usnadnit pokladnu společnosti. Zůstalo jen málo týmů, které dominovaly italskému fotbalu deset let. A ještě větší změny nastaly ve firemní sféře.

Juve, jsi si jistý, že za všechno může Allegri?

JE za všechno může Allegri tak? Asi ne, když se podíváte na kombinace, které trenér v posledních týdnech rozesílá. Hvězd je na hřišti stále méně a méně, a to nejen kvůli zraněním nebo vyloučení. Ale kdo vytvořil tyto týmy? A nakonec, komu se má věřit při rekonstrukci Juventus pokusit se obnovit vítěznou sérii, která dokáže uspokojit fanoušky v nadcházejících sezónách?

Nabídka Juve-Petrachi, Il Giornale

Il Giornale informuje o senzační bezohlednosti trhu: Juventus kontaktoval bývalou ds Turín a Řím, Petrachi. Skvělý přítel Antonio Conte. V novinách čteme: „Může to být chytrý nápad uprostřed pověstí o propouštění Šťastný. Sarri, Pirlo a Max sám říká, že problém je také a možná především za stolem. Co pak Petrachi přátelit se s Antonio Conte je jiná věc. V tu chvíli jen čas ukáže, zda návrat na lavičku Juventusu zůstane pro bývalého kapitána nemožný.“

Petrachi přivedl Conteho do Juve? Fanoušci euforie

již Conte. S tím si v zimě 2021 vyměňoval urážky a gesta Andrea Agnelliová během zápasu Italský pohár. Vše odloženo, jen se pokuste zvednout Juve? Ano, pro mnoho fanoušků. “TADY JE jediný, kdo může oživit Juventus.“, píše Fabio. “Rok Antonio Conte adrenalin, je to fajn StadiónJake Frusciante přidává dávku. Ani Davide by o tom nepochyboval: “Moc jsme tě milovali a vyšel jsi v noci ven jako zloděj, ale dnes bych tě víc než kdy jindy rád viděl zpátky na lavičce.” Gino však pochybuje: „Určitě se musíme vzít s sebou Petrachi? To se mi moc nezdá.”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *