Conte listy, senzační jméno

Conte listy, senzační jméno

Propast, do které se Juventus Massimiliana Allegriho s působivou kontinuitou řítí, je nevyhnutelná a je urychlována již tak znepokojujícími proměnnými, jako je porážka MonzaLavička Bonucci (případ, vzhledem k těm precedentům, které nelze přehlédnout), zahrnutí Dušan Vlahovičius – nejlepší útočník, fotbalový paradox Liga mistrů.

Vnitřní řešení, které bylo tak drahé Juventus za podobných okolností, ale ne vždy vyřešených, s výjimkou naléhavých případů, lze poklepáním prolomit uváznutí, ale žádné záruky.

Vnitřní řešení: Montero jako převozník

Paolo MonteroTrenér Primavera, je oceňován fanoušky, kteří stranu nadále podporují #Allegriout aniž bychom mysleli na problém angažmá a kontraktu, který prozatím náčelníky uvěznil a znepokojoval Arrivabenespolehlivý muž Beran.

Kdo by to mohl převzít? Allegri již existuje literatura, která je nevyhnutelně diktována naléhavostí a pozicí každého pravděpodobného kandidáta na převzetí již tak neobvyklé sezóny kvůli mistrovství světa v Kataru.

Šance jsou pryč s De Zerbi a Conteho snem

Řekli jsme, že podporou změn v mentalitě, image a filozofii technik miluje Autor: Robert De Zerbi bylo by to perfektní, ale mezitím po no al Bolognauzavřený s Brighton. Zkrátka čekáme, ale do jisté míry.

Antonio Conte vždy drahý určité generaci fanoušků, až do června je s ním spojován Tottenham. a konkrétně vztah s prezidentem Andrea Agnelliová rozhněvali se natolik, že se tehdy dostali do veřejné hádky dell’Inter.

Zdroj: ANSA

Nejdražší nabídky: Pochettino a dál

Pak by samozřejmě vznikl nápad zaměstnat nezaměstnaného muže s velkou mezinárodní přitažlivostí, jako v následujících hodinách: Maurizio Pochettinoarchivovány PSGbude mezi těmito úrovněmi Tuchel E Zidanejak bez týmu, tak čekání na lepší časy a příležitosti.

Ale za jaké peníze, ptáte se? Mezi možnými kouči ke zvážení je tedy třeba vybrat velmi zkušenou osobnost, která dokáže odolat mediálnímu tlaku a také zvládnout tak kritické převzetí v prostředí zkoušeném negativními výsledky a rozdrcenými ambicemi.

Zdroj: ANSA

Nejslibnější alternativy

Pragmatický a svobodný technik takový, jaký je Claudio Ranieri bývalý trenér Juventus také v jemné fázi, která tam skončila; jeho příspěvek a flexibilita by jistě pomohla Bonucci a soudruzi, hned potom v červnu bude možné uvažovat. Taky Sinisa Mihajlovic kdo také čelil hroznému cyklu s Bolognou, měl tyto dovednosti a odvahu riskovat, aby podpořil chybějící sebevědomí.

zdůvodnění rizika projektu, efektivní kapitál a další ujednání, jako např. Gian Piero Gasperinijméno, na kterém jsou již nevyvážené, v červnu by to mohlo být hotovo.

Zdroj:

Změna tempa pro společnost

Když se dostaneme na dno, také s ohledem na to, do jaké míry tato nejistota podkopává vnitřní jistotu společnosti: Pavel Nedvěd platila by výjimka Allegri, Jehňata vzhledem k tomu, že je čas, už by bylo líto nedávné minulosti, kterou oživili velmi různí aktéři vládnutí. A dnes někde jinde.

VIRGILOS SPORTS


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *